سایت جامع علوم رادیولوژی ایراناصول فیزیکی تقسیر بالینی MRI

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

 

The Physics of Clinical MR Taught Through Images
The Physics of Clinical MR Taught Through Images

یکی از روش های بسیار موفق در آموزش اصول تصویربرداری MRI، آمیختن مفاهیم پیچیده اصول فیزیکی تصویربرداری MR با کاربرد های بالینی قابل لمس است. این جملاتی است که می توانید پشت جلد این کتاب بخوانید...

این کتاب ترجمه ای از کتاب معروف The Physics of Clinical MR Taught Through Images است. کتاب متن خوب و یکدستی دارد و با شیوه ای نسبتاً روان و کاربردی با بهره گیری از تصاویر واقعی جهت آموزش متخصصین رادیولوژی، رزیدنت ها و کارشناسان رادیولوژی و دوره های تحصیلات تکمیلی ارائه گردیده است. لازم به ذکر است که کتاب جزء منابع آزمون کارشناسی ارشد MRI است بنابراین مطالعه آنرا به داوطلبان این رشته حتماً توصیه می کنیم بالاخص که مترجمان این کتاب هر دو از اساتید و صاحب نظران عرصه MRI نیز می باشند (دکتر فریبرز فائقی- هدایت ا... سروش).

برای آن دسته از علاقمندانی که از فرمول های ریاضی کتابهای MRI واهمه دارند کتاب خوشایندی خواهد بود چرا که اصولا این کتاب روش آموزش فیزیک را بر مبنای تصویر و دیاگرام های سودمند خود قرار داده است. کتاب از چاپ و طبع خوبی برخوردار است و تصاویر آن کیفیت چاپ مناسب و درخوری دارند. همچنین متن بی اشتباه و سلیس ترجمه شما را در حین خواندن به خود جذب خواهد نمود.

کتاب شامل بیش از یکصد مورد آموزشی دو یا سه صفحه ایست که مطالب را بصورت ساندویچی ولی جامع و پرمغز به شما عرضه می کند بنابراین می توانید آنرا همراه داشته باشید و در کوتاهترین فرصت ها نیز یک بخش آنرا براحتی مطالعه نمایید. این کتاب توسط انتشارات نور دانش در سال جاری 89 به چاپ رسیده است.

دیدگاه ها 

 
Tnnophoto N
0 #1 مریم جمالی 21 بهمن 1392 ساعت 07:07
ولی این کتاب درحال حاضردربازارموجو دنیست متاسفانه ازانجایی که یکی ازمنابع ارشدهم هستش چراتجدیدچاپ نمیشه تکلیف داوطلبان چی میشه
نقل قول
 

افزودن دیدگاه


کد امنیتی
تصویر جدید